Yaşam

Haluk Levent, sosyal medyada dolaşan fotoğrafla ilgili açıklama yaptı.

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından yaptığı yardımlarla gündeme gelen Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

“ŞEYTANIN DÜNYADAKİ TEMSİLCİLERİ”

Gün içinde birçok hesaptan paylaşılan fotoğraf karesi ile ilgili açıklama yapan ünlü müzisyen, “Geçen gün servis ettikleri fotoğraf, 2018 yılında bir hayırseverin takipçilerimi bir tur gezdirdiği eğlenceli bir tweet’ten alınmıştır. şeytanın yeryüzündeki temsilcileri bilerek algılamaya başladılar.Saatlerce paylaşıldı.Ama ben Twitter’a girdim ve gördüm.” ifadelerini kullandı.

İşte Haluk Levent’in paylaşımı;

BAHÇE ZOR OLDU

Önceki gün parti grubunda yaptığı konuşmada Ahbap ve Babala TV’yi sert şekilde eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Hatay’ın Antakya ilçesinde barajın patladığını öne sürerek endişe, panik ve can kaybına yol açanlar” dedi. Hayata dair uydurma saçmalıklarını sosyal medyadan sunarak, afet bölgesinde ne yapacağını bilemeyen “Devletin yapamadığı, sakinleşemediği, yetişemediği şey Ahbaplar ve Babalacılar akbabalar gibi kanat çırpıyor. Bu dolandırıcılar artık Türk televizyonlarında yer almamalı. Devleti aciz gösterircesine sosyal medyaya akın edenler bindikleri kısmı kestiklerinin ne zaman farkına varacaklar?

HALUK LEVENT TEPKİ

Haluk Levent ise Bahçeli’nin sözlerine cevaben şunları paylaştı: “Daha dün MHP’li milletvekilleri çadır kentimizi ziyarete geldi. Sayın Devlet Bahçeli’nin danışmanlarının onu yanılttığını düşünüyorum. Devlet kurumlarıyla çalışıyorum ve bunu her gün yazıyorum.” Aslında kurumlar arası işbirliği olmadan başarı olmaz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu