Teknoloji

Onay alan The Last of Us’ın ikinci sezonu iki bölümlük bir sürprizle gelebilir.

HBO’nun The Last of Us’ı ikinci sezon için onaylaması kimseyi şaşırtmadı. Serinin ilk sezonunun ilk oyunun tamamını kapsadığı zaten biliniyordu. Ve bu ikinci sezon için değişmeyecek gibi görünüyor. İkinci sezon onayı haberinin ardından, showrunner yardımcısı (ve oyunların yardımcı yönetmeni) Neil Druckmann, The Last of Us’ın ikinci sezonunun The Last of Us Part II’yi ekrana getireceğini duyurdu.

2020’de PlayStation 4 için piyasaya sürülen The Last of Us Part II, oyunculara değerli bir zaman sıçramasının ardından sunuyor. Ellie’nin kontrolünü verir. Oyunu oynamayanlar veya olay örgüsünü bilmeyenler için ikinci dönem biraz karışık geçebilir. Ayrıca, ikinci oyunun içeriğinin standart bir döneme sığmama olasılığı da vardır. Bu nedenle, serinin bu oyunu çok dönemli veya iki bölümlü bir döneme dönüştürmeyi seçebileceğini duymak çok şaşırtıcı olmaz. Zira dizinin yapımcıları da yaptıkları açıklamalarda bunun sinyallerini veriyor.

  • Last of Us’ın kordiseps mantarı insanlar arasında gerçek bir salgına neden olabilir mi?

Kısacası daha şimdiden ilk sezonuyla büyük ilgi toplayan The Last of Us dizisi, ikinci sezon için pek çok ilginç olasılığı bünyesinde barındırıyor. Ancak bu olasılıkları öğrenmeden önce ilk sezonun tadını çıkarmaya devam etmemiz gerekecek. The Last of Us’ın üç bölümü HBO’da yayınlandı ve ikinci sezon için daha fazla bilgi almak zaman alacak gibi görünüyor.

sileajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu